Příměstské tábory s plaváním v Brně Kohoutovicích a Kraví hoře jsou určeny všem dětem od úplných neplavců po závodní plavce, začínajícím sportovcům i pokročilým, holkám i klukům, od 4 do 15 let. O děti se postaráme až 9 a půl hodiny denně.

Denní program

Tréninky plavání probíhají 1x - 2x denně. Připravovaný program zahrnuje kromě tréninků plavání a her ve vodě spoustu dalších aktivit - celotáborová hra s úkoly, kreativní hry s malováním, ukázky z různých jiných netradičních sportů, tancování ve vodě, prvky záchrany ve vodě. A bude toho daleko více. Program každého týdne bude upraven tak, aby děti které se zúčastní více táborů zažily vždy něco nového. 

Stravování

Na táborech je zajištěna plná penze. Děti dostanou po ranním plavání svačinku, po dopoledním programu oběd a po odpoledním plavání zase svačinku. Svačinky budou vždy odpovídat racionální vyvážené stravě. Snažíme se vést děti ke zdravému životnímu stylu nejen sportem, ale také jídlem. 

KOHOUTOVICE

Příměstský tábor má zázemí v klubovně plavecké školy Libušina třída 2, na sportovním hřišti ZŠ Chalabalova a v Aquaparku Kohoutovice, pondělí až pátek od 7:30 do 16:30 (17:00) hodin. Děti mají každý týden k dispozici velkou klubovnu, hřiště, šatnu, sociální zařízení, stan 12 x 6 metrů s posezením, dále vyhrazené místo v krytém bazénu. Na bazénech probíhá 1x - 2x denně trénink plavání.

Kohoutovice tvoří krásné čisté lesy obory Holedná, které hojně využíváme pro odpočinek po obědě i hraní her. V Kohoutovicích je nejen krásná příroda, ale také čistý vzduch.

Cena 4900 Kč/týden

Příhlášky Kohoutovice

4.7. - 8.7.2022 PŘIHLÁŠKA

11.7. - 15.7.2022 PŘIHLÁŠKA

18.7. - 22.7.2022 OBSAZENO

25.7. - 29.7.2022 PŘIHLÁŠKA

1.8. - 5.8.2022 PŘIHLÁŠKA

8.8. - 12.8.2022 PŘIHLÁŠKA

15.8. - 19.8.2022 PŘIHLÁŠKA

22.8. - 26.8.2022 PŘIHLÁŠKA


KRAVÍ HORA

Příměstský tábor má zázemí na sportovním hřišti u Sportovního areálu Technika Kraví hora, pondělí až pátek od 7:30 do 16:00 (17:00) hodin. Děti mají k dispozici hřiště, šatny, sociální zařízení, venkovní zastřešené posezení, dále vyhrazené místo v krytém bazénu. Na bazénech probíhá 1x - 2x denně trénink plavání.

Hřiště se zázemím je každý den vyhrazeno pro děti z našeho tábora.
Na Kraví hoře je rozlehlý park se sportovním využitím, kde s dětmi rádi hrajeme různé hry. 

Cena 4900 Kč/týden

Příhlášky Kraví hora

4.7. - 8.7.2022 PŘIHLÁŠKA

11.7. - 15.7.2022 PŘIHLÁŠKA

18.7. - 22.7.2022 PŘIHLÁŠKA

25.7. - 29.7.2022 OBSAZENO

1.8. - 5.8.2022 PŘIHLÁŠKA

8.8. - 12.8.2022 OBSAZENO


Dokumenty

Informace pro rodiče - Kohoutovice 2022 (ke stažení týden před začátkem)
Informace pro rodiče - Kraví hora 2022 (ke stažení týden před začátkem)
Organizační řád táborů 2022 (ke stažení týden před začátkem)

Jídelníček

Obědy zveřejňujeme vždy před začátkem každého turnusu. 
Svačiny 2022

Nejčastější dotazy

Přijdou nějaké informace po přihlášení?
Po vyplnění přihlášky Vám obratem přijde email s potvrzením. Týden před táborem Vám pošleme podrobné organizační informace na email. Budou i ke stažení na těchto stránkách.

Do kdy poslat platbu za tábor?
Po vyplnění přihlášky Vám přijde email s údaji k platbě. Platbu prosím pošlete podle pokynů v emailu. Zpravidla pak nejpozději 30 dnů před táborem.

Jak probíhá platba?
Součástí emailu s potvrzením přihlášky jsou i pokyny k platbě. Zaplatit je možné převodem na účet, nebo přes fakturu zaměstnavateli.

Jak je to s platbou v případě, že vláda zavře bazény?
V případě, že tábor neproběhne kvůli vládním nařízením je možné celou nevyužitou částku využít na další naše služby, nebo ji celou vracíme zpět na účet.

Jak získám doklad pro zdravotní pojišťovnu?
Příjmové doklady posíláme elektronicky v průběhu tábora. Prosím napište si o ně na email info@plaveckaskolabrno.cz.

Mohu poslat dítě na tábor i na kratší dobu?
Ano, zaplatíte poměrnou část ceny. Tuto informaci také prosím uveďte do kolonky Další informace o dítěti v přihlášce. 

Co dítě potřebuje s sebou na příměstský tábor?
Vše Vám napíšeme emailem nejpozději týden před táborem. Nebo jsou tyto informace zveřejněny před táborem na našich stránkách.

Co si dítě z tábora odnese?
Zdokonalí se v plavání, najde si nové kamarády, zažije nevšední program a příjemnou atmosféru. 

Mohou na tábor děti s potravinovými alergiemi?
Ano. Je na rozhodnutí rodiče zdali bude dítěti jídlo připravovat sám anebo se s námi domluví co dítě nesmí jíst. Ohřátí jídla z domova není žádný problém.

Mohou být ve skupině sourozenci (kamarádi) jeden plavec a druhý neplavec?
Po domluvě ano, ale pokud je mezi nimi velký rozdíl v plavání, tak doporučujeme rozdělení podle plaveckých dovedností do různých skupin. Plavec se u neplavců bude nudit a nic se nenaučí a neplavec se u plavců na velkém bazénu bude bát.

Kolik dětí je celkem na táboře a v kolika skupinách?
Na táborech v Kohoutovicích i na Kraví hoře je přibližně sedmdesát dětí. Děti jsou rozdělené do čtyř skupinek podle pokročilosti. Na jednoho instuktora připadá přibližně sedm dětí.

Kde jsou ztráty a nálezy?
Všechny věci, které najdeme jsou k dispozici vždy po ukončení tábora nebo ráno při příchodu dítěte. Po táborech jsou pak uloženy v kanceláři Plavecké školy Brno na Libušině třídě 2.