Příměstský tábor Brno
Příměstský tábor Brno

Příměstské letní tábory v Brně 2019

Příměstské tábory jsou určeny všem dětem od úplných neplavců po závodní plavce, sportovcům i nesportovcům, holkám i klukům, od 4 do 15 let. Pro letní prázdniny jsme připravili příměstské tábory s plaváním v Kohoutovicích, na Kraví hoře a při Koupališti Zábrdovice. O děti se staráme od 7:30 (sraz 7:30 - 8:00) do 16:00, nebo 17:00 hodin podle místa tábora.

Denní program

Tréninky plavání probíhají 1x - 3x denně podle místa tábora. Připravovaný program zahrnuje kromě tréninků plavání a her ve vodě spoustu dalších aktivit - celotáborová hra s úkoly, kreativní hry s malováním, ukázky z různých jiných netradičních vodních sportů, tancování ve vodě, prvky záchrany ve vodě. A bude toho daleko více. Program každého týdne bude upraven tak, aby děti které se zúčastní více táborů zažily vždy něco nového. 

Stravování

Na táborech je zajištěna plná penze. Děti dostanou po ranním plavání svačinku, po dopoledním programu oběd a po odpoledním plavání zase svačinku. Svačinky budou vždy odpovídat racionální vyvážené stravě. Snažíme se vést děti ke zdravému životnímu stylu nejen sportem, ale také jídlem. 


Výběr místa tábora


Aquapark Kohoutovice 

Příměstský tábor má zázemí v klubovně plavecké školy Libušina třída 2, na sportovním hřišti ZŠ Chalabalova a v Aquaparku Kohoutovice, pondělí až pátek od 7:30 do 16:30 (17:00) hodin. Děti mají každý týden k dispozici velkou klubovnu, hřiště, šatnu, sociální zařízení, stan 12 x 6 metrů s posezením, dále vyhrazené místo v krytém bazénu. Na bazénech probíhá 1x - 2x denně trénink plavání.

Kohoutovice tvoří krásné čisté lesy obory Holedná, které hojně využíváme pro odpočinek po obědě i hraní her. V Kohoutovicích je nejen krásná příroda, ale také čistý vzduch. 

Cena --- Kč/týden. 

Bazén Kraví hora

Příměstský tábor má zázemí na sportovním hřišti Draken a ve Sportovním areálu Kraví hora, pondělí až pátek od 7:30 do 16:00 (17:00) hodin. Děti mají k dispozici hřiště, šatny, sociální zařízení, venkovní zastřešené posezení, dále vyhrazené místo v krytém bazénu. Na bazénech probíhají 1x - 2x denně tréninky plavání.

Sportovní areál Draken je každý den vyhrazen pouze pro děti z našeho tábora. Na Kraví hoře je rozlehlý park se sportovním využitím, kde s dětmi rádi odpočíváme po obědě. 

Cena --- Kč/týden. 

Koupaliště Zábrdovice

Příměstský tábor má zázemí v areálu koupaliště Zábrdovice, pondělí až pátek 8:00 - 16:00 (16:30) hodin. Děti mají k dispozici hřiště, velkou místnost se šatnou včetně lavic a stolů, sociální zařízení, dále neomezený čas který děti mohou strávit v bazénech na koupališti. V bazénu tráví děti při hezkém počasí až několik hodin tréninkem plaváním a hrami ve vodě s instruktory.

Na tomto velice klidném koupališti můžeme s dětmi mimo jiné využívat bazén s umělými vlnami a tobogán. 

Cena --- Kč/týden. 

všechny uvedené ceny jsou vč. DPH


Termíny a přihlášky

Kohoutovice, Brno

1.7. - 5.7.2019
8.7. - 12.7.2019
15.7. - 19.7.2019
22.7. - 26.7.2019
29.7. - 2.8.2019
5.8. - 9.8.2019
12.8. - 16.8.2019
19.8. - 23.8.2019
26.8. - 30.8.2019

Kraví hora, Brno

8.7. - 12.7.2019
15.7. - 19.7.2019
22.7. - 26.7.2019
29.7. - 2.8.2019
5.8. - 9.8.2019
12.8. - 16.8.2019
19.8. - 23.8.2019
26.8. - 30.8.2019

Zábrdovice, Brno

8.7. - 12.7.2019
15.7. - 19.7.2019
5.8. - 9.8.2019
12.8. - 16.8.2019


Dokumenty


Nejčastější dotazy

Přijdou nějaké informace po přihlášení?
Po vyplnění přihlášky Vám obratem přijde email s potvrzením. Týden před táborem Vám pošleme podrobné organizační informace na email. Budou i ke stažení na těchto stránkách.

Do kdy poslat platbu za tábor?
Po vyplnění přihlášky Vám přijde email s údaji k platbě. Platbu prosím pošlete nejpozději měsíc před termínem Vašeho vybraného tábora. 

Jak probíhá platba?
Součástí emailu s potvrzením přihlášky jsou i pokyny k platbě. Zaplatit je možné převodem na účet nebo přes fakturu zaměstnavateli.

Jak získám doklad pro zdravotní pojišťovnu?
Požádejte u vedoucího tábora při příchodu/odchodu dítěte. Do druhého dne Vám doklad vystavíme. Nebo si o něj napište na email info@plaveckaskolabrno.cz. 

Co dítě potřebuje s sebou na příměstský tábor?
Vše Vám napíšeme emailem týden před táborem.

Co si dítě z tábora odnese?
Zdokonalí se v plavání, najde si nové kamarády, zažije nevšední program a příjemnou atmosféru.

Mohou na tábor děti s potravinovými alergiemi?
Ano. Je na rozhodnutí rodiče zdali bude dítěti jídlo připravovat sám anebo se s námi domluví co dítě nesmí jíst. Ohřátí donešeného jídla z domova není žádný problém. 

Mohou být ve skupině sourozenci (kamarádi) jeden plavec a druhý neplavec?
Po domluvě ano, ale pokud je mezi nimi velký rozdíl v plavání, tak doporučujeme rozdělení podle plaveckých dovedností do různých skupin. Plavec se u neplavců bude nudit a nic se nenaučí a neplavec se u plavců na velkém bazénu bude bát.

Kolik dětí je celkem na táboře a v kolika skupinách?
Na táboře v Kohoutovicích je kolem osmdesáti dětí, na Kraví hoře do šedesáti, v Zábrdovicích do třiceti. Děti jsou rozdělené do skupinek podle pokročilosti. Na jednoho instuktora připadá přibližně sedm dětí.

Mohu poslat dítě na tábor i na kratší dobu?
Ano, zaplatíte poměrnou část ceny.

Kde jsou ztráty a nálezy?
Všechny věci, které najdeme jsou k dispozici vždy po ukončení tábora nebo ráno při příchodu dítěte. Po táborech jsou pak uloženy v kanceláři Plavecké školy Brno na Libušině třídě 2.

Budou z tábora fotky?
Odkaz na stažení fotek Vám na Vaši žádost pošleme na email. Fotky kompletujeme vždy tři týdny po skončení tábora. 


Jídelníček

Denní jídelníček (obědy a svačiny) zde zveřejňujeme vždy před začátkem každého turnusu.