9 lekcí plavání během tábora
O děti je postaráno 9 a půl hodiny denně.

O táboře

Tábory se konají na novém bazéně v Lužánkách a na Kraví hoře pro děti od 4 do 15 let. (Kohoutovice jsou v létě bohužel v rekonstrukci). Děti jsou rozdělené do skupinek od neplavců po závodníky. Tréninky plavání probíhají v pondělí až čtvrtek 2x denně, v pátek jedno plavání. Celkem tedy 9 plaveckých lekcí, a to už je opravdu znát. Kromě tréninků plavání a her ve vodě nabízí tábor spoustu dalších aktivit "na suchu" - celotáborová hra s úkoly, kreativní hry, zážitky z různých netradičních sportů a bude toho daleko více.

Stravování

Na táborech je zajištěna plná penze. Děti dostávají po ranním plavání svačinku, po dopoledním programu oběd a po odpoledním plavání zase svačinku. Svačinky jsou vždy zdravé a nutričně bohaté. Snažíme se vést děti ke zdravému životnímu stylu nejen sportem, ale také jídlem. 

NOVÉ LUŽÁNKY

Příměstský tábor má zázemí na novém sportovním hřišti v Tréninkovém centru Lužánky, pondělí až pátek od 7:30 do 16:30 (17:00) hodin. Děti mají k dispozici klubovnu, hřiště, šatny, sociální zařízení, dále vyhrazené místo v úplně nové bazénové hale na 25m a 16m bazénech.

Hřiště TC Lužánky se zázemím je každý den vyhrazeno pro děti z našeho tábora. Komplex námi využívaných sportovišť je hned vedle krásné botanické zahrady MENDELU.

Cena 6100 Kč/týden

Přihlášky Lužánky

8.7. - 12.7.2024 - OBSAZENO

15.7. - 19.7.2024 - PŘIHLÁSIT

22.7. - 26.7.2024 - OBSAZENO

29.7. - 2.8.2024 - PŘIHLÁSIT

5.8. - 9.8.2024 - PŘIHLÁSIT

12.8. - 16.8.2024 - PŘIHLÁSIT

19.8. - 23.8.2024 - PŘIHLÁSIT

26.8. - 30.8.2024 - PŘIHLÁSIT

KRAVÍ HORA

Příměstský tábor má zázemí na sportovním hřišti u Sportovního areálu Technika Kraví hora, pondělí až pátek od 7:30 do 16:00 (17:00) hodin. Děti mají k dispozici hřiště, šatny, sociální zařízení, venkovní zastřešené posezení, dále vyhrazené místo v Aquaparku Kohoutovice na 25m a nízkém relaxačním bazénu.

Hřiště Technika se zázemím je každý den vyhrazeno pro děti z našeho tábora.
Na Kraví hoře je rozlehlý park se sportovním využitím, kde s dětmi rádi hrajeme různé hry. 

Cena 6100 Kč/týden

Přihlášky Kraví hora

1.7. - 5.7.2024 - PŘIHLÁSIT

8.7. - 12.7.2024 - OBSAZENO

15.7. - 19.7.2024 - PŘIHLÁSIT

22.7. - 26.7.2024 - PŘIHLÁSIT

29.7. - 2.8.2024 - OBSAZENO

5.8. - 9.8.2024 - OBSAZENO

12.8. - 16.8.2024 - PŘIHLÁSIT

Nejčastější dotazy

Přijdou nějaké informace po přihlášení?
Po vyplnění přihlášky Vám obratem přijde email s potvrzením. Týden před táborem Vám pošleme podrobné organizační informace na email. Budou i ke stažení na těchto stránkách.

Do kdy poslat platbu za tábor?
Po vyplnění přihlášky Vám přijde email s údaji k platbě. Platbu prosím pošlete podle pokynů v emailu. Nejpozději 30 dnů před začátkem tábora.

Jak probíhá platba?
Součástí emailu s potvrzením přihlášky jsou i pokyny k platbě. Zaplatit je možné převodem na účet, nebo přes fakturu zaměstnavateli.

Jak získám doklad pro zdravotní pojišťovnu?
Příjmové doklady posíláme elektronicky. Prosím napište si o ně na email info@plaveckaskolabrno.cz.

Co dítě potřebuje s sebou na příměstský tábor?
Vše Vám napíšeme emailem nejpozději týden před táborem. Nebo jsou tyto informace zveřejněny před táborem na našich stránkách.

Mohou na tábor děti s potravinovými alergiemi?
Ano mohou. Vždy je potřeba se dopředu domluvit, zdali je v našich možnostech stravu zajistit. Stravu vegetariánskou, dále i bez vajec, sóji, ořechů, lepku a dalších častých součástí jídel bohužel zajistit nedokážeme. Dítě pak může mít vlastní stravu z domova, kterou mu rádi ohřejeme a naservírujeme. 

Kolik dětí je celkem na táboře a v kolika skupinách?
Na táborech v Lužánkách i na Kraví hoře je přibližně šedesát dětí. Děti jsou rozdělené do skupinek podle pokročilosti. Na jednoho instruktora připadá přibližně sedm dětí.

Mohou být ve skupině sourozenci (kamarádi) jeden plavec a druhý neplavec?
Po domluvě ano, ale pokud je mezi nimi velký rozdíl v plavání, tak doporučujeme rozdělení podle plaveckých dovedností do různých skupin. Plavec se u neplavců bude nudit a nic se nenaučí a neplavec se u plavců na velkém bazénu bude bát.

Kde jsou ztráty a nálezy?
Všechny věci, které najdeme jsou k dispozici vždy po ukončení tábora nebo ráno při příchodu dítěte. Po táborech jsou pak uloženy v kanceláři Plavecké školy Brno na Libušině třídě 2 po dobu jednoho měsíce. 

Může se dítě účastnit jen některých dnů tábora?
Ano, je to možné. Tábor je ale potřeba mít uhrazený celý. 

Co si dítě z tábora odnese?
Zdokonalí se v plavání, najde si nové kamarády, zažije nevšední program a příjemnou atmosféru.