PLAVÁNÍ PRO DOSPĚLÉ

Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé. Hodina je vždy přizpůsobena plaveckým dovednostem účastníků a jejich přání co a jak potřebují zdokonalit. Plaveme v relaxačním bazénu s hloubkou okolo 80 cm i na dráze 25 m bazénu s hloubkou 180 cm. 

Jak kurz probíhá

před kurzem vždy 18:45 čeká naše paní vedoucí u pokladny v Aquaparku Kohoutovice. Zapíše si Vás, popř. je u ní možné zaplatit jednorázové vstupné, nebo permanentky. Po vstupu do šaten si vyberte jakoukoliv skříňku a převlečte se do plavek. Je dobré si na kurz pořídit plavecké brýle. Základní kurz probíhá v relaxačním bazénu v části hned za vchodem na bazén ze sprch. Kurz zdokonalovací pak na dráze č.5. 25 m bazénu. Více informací Vám případně sdělí naše paní vedoucí.  

Termíny lekcí

Lekce probíhají v Aquaparku Kohoutovice v termínech

  • úterý 19:00 - 20:00 základní kurz (neplavci), zdokonalovací kurz (plavci)

Během školních prázdnin a státních svátků se lekce nekonají. Kurzy probíhají ve školní rok do 21.6.2022. 

Rezervace na lekci

Ceník

Jednorázové vstupné : 370 Kč
Permanentka 5 vstupů: 1600 Kč
Permanentka 10 vstupů: 3200 Kč
Celé pololetí (cca 17 lekcí): 5200 Kč (bez nutnosti rezervace)

Cena zahrnuje vstup do aquaparku (nebo pronájem dráhy), pomoc trenéra i pomůcky. Platba je možná hotově, nebo převodem. Platnost permanentky je 6 měsíců od data platby. 

Dárkové poukazy

Prermanentku na 5 vstupů nebo 10 vstupů můžete někomu věnovat jako dárek. Poukaz Vám ihned zašleme na email, vše vyřešíme během několika hodin.
Pro dárkové poukazy pište na email info@plaveckaskolabrno.cz. Platnost voucheru je 6 měsíců od data platby.