Pro úplné neplavce i pro pokročilé. Pro děti od 2 let (s rodiči), od 4 do 7 let (bez rodičů). 

Jak kurz probíhá

Kurzy probíhají v týdenních cyklech vždy od pondělí do pátku v Aquaparku Kohoutovice a Bazénu Kraví hora. Lekce plavání začínají vždy v 17:10 a končí 17:55, nebo 18:00 hodin podle skupiny. Malé děti se v našich hodinách seznámí s vodním prostředím a naučí základy plavání a to vše poutavou formou her. U pokročilých dětí zdokonalíme plavecké způsoby. Trenéři mají k dispozici nejkvalitnější plaveckou metodiku a mnoho plaveckých pomůcek.

Rodiče mají možnost dětem dopomoci se převléci jak na začátku, tak na konci lekce. U šaten pak děti vyzvedávají trenéři a odvádějí přes sprchy a WC na bazén. Části šaten jsou rozdělené pro kluky a pro holky. 

Dětem se věnují profesionální trenéři plavání, budou mít k dispozici plavecké pomůcky a hračky. Na konci dostane každý plaváček Mokré vysvědčení.  

Jak vybrat skupinu?

Podle pokročilosti dítěte si vyberte plaveckou skupinu, která bude pro dítě nejvhodnější. Pokud by se ukázalo, že dítěti skupina nesedne, je možné jej přeřadit do skupiny, krerá bude pro něj vhodnější.

KačenkyPřihláškyod 2 do 4 let s rodiči, úplní neplavci

S aktivní účastí rodiče ve výuce, plave se v části relaxačního bazénu s hloubkou 70 - 80 cm s jednou trenérkou ve skupince do 8 dětí s rodiči. V této skupině plavou děti, které mají problém vydržet samy s trenéry. Neumí potopit hlavu pod vodu, nerozkopou nožičky, nevydechnou pod vodu. Pro nejmenší děti doporučujeme uplé plavečky a plínku na plavání. Délka lekce 45 minut.
Cena 1700 Kč/týden. 

Žabičky a KapříciPřihláškyod 4 do 8 let, neplavci a mírně pokročilí neplavci

Děti v červéné skupině se během první lekce rozdělí na Žabičky a Kapříky.
Žabičky si zkouší první plavání bez rodičů. Plave se v relaxačním bazénu s hloubkou cca 70 - 80 cm, skupina po cca 10 dětech, výuku vedou 2 trenéři/trenérky. Vhodné pro již samostatné děti co neumí potopit hlavu pod vodu, neumí pořádně rozkopat nohy, nevydechnou celým obličejem pod vodu, nelehnou si na vodu.
Kapříci plavou v relaxačním bazénu s hloubkou cca 80 - 110 cm, skupinka po cca 10 dětí, trénují je 2 trenéři/rky. Vhodné pro děti mírně pokročilé, které začínají potápět hlavu a vydechovat pod vodu, rozkopou natažené nožičky na břehu, lehnou si s pomocí na vodu. Délka lekce 50 minut.
Cena 1700 Kč/týden.

KrokodýliPřihláškyod 5 do 9 let, pokročilí neplavci

Jde o přípravu na velký bazén. Plave se v relaxačním bazénu s hloubkou cca 80 - 130 cm, na zkoušku se již chodí plavat i na krajní dráhu 25. m bazénu. Skupina vhodná pro děti, které již potápějí celý obličej, vyloví předmět ze dna malého bazénu, vydechnou pusou i nosem pod vodu, plavou s destičkou znakové i kraulové nohy. Umí ležet na vodě. Délka lekce 50 minut.
Cena 1700 Kč/týden.

Přihlášky 2021

Bohužel jsou letní kurzy už plné, ale nevadí! 

Zkuste naše letní příměstské tábory s plaváním nebo plavecké kurzy během školního roku.  


Kačenky - Kohoutovice (17:10-17:55)

5.7. - 9.7.2021. - OBSAZENO

26.7. - 30.7.2021 - OBSAZENO

2.8. - 6.8.2021 - OBSAZENO

Žabičky a kapříci - Kraví hora (17:10-18:00)

19.7. - 23.7.2021 - OBSAZENO

16.8. - 20.8.2021 - OBSAZENO

Krokodýli - Kraví hora (17:10-18:00)

19.7. - 23.7.2021 - OBSAZENO

16.8. - 20.8.2021 - OBSAZENO


Dokumety

Pokyny pro rodiče - Kohoutovice 2021 (ke stažení týden před začátkem kurzu)

Pokyny pro rodiče - Kraví hora 2021 (ke stažení týden před začátkem kurzu)

Nejčastější dotazy

Přijdou nějaké informace po přihlášení?
Po vyplnění přihlášky Vám obratem přijde email s potvrzením. Podrobné informace o kurzu naleznete na našich stránkách v odstavci Dokumenty 


Máme nárok na vrácení platby v případě uzavření bazénů?
V případě nařízení vlády o uzavření bazénů vracíme 100% nevyužitého kurzovného zpět, nebo nevyužité kurzovné můžete využít na kurzy od září.