Příměstské tábory s plaváním v Brně Kohoutovicích a Kraví hoře jsou určeny všem dětem od úplných neplavců po závodní plavce, začínajícím sportovcům i pokročilým, holkám i klukům, od 4 do 15 let. O děti se postaráme až 9 a půl hodiny denně.

Denní program

Tréninky plavání probíhají po-čt 2x denně, v pátek 1x denně. Připravovaný program zahrnuje kromě tréninků plavání a her ve vodě spoustu dalších aktivit - celotáborová hra s úkoly, kreativní hry s malováním, ukázky z různých jiných netradičních sportů, tancování ve vodě, prvky záchrany ve vodě. A bude toho daleko více. Program každého týdne bude upraven tak, aby děti které se zúčastní více táborů zažily vždy něco nového. 

Stravování

Na táborech je zajištěna plná penze. Děti dostanou po ranním plavání svačinku, po dopoledním programu oběd a po odpoledním plavání zase svačinku. Svačinky budou vždy odpovídat racionální vyvážené stravě. Snažíme se vést děti ke zdravému životnímu stylu nejen sportem, ale také jídlem. 

KOHOUTOVICE

Příměstský tábor má zázemí v klubovně plavecké školy Libušina třída 2, na sportovním hřišti ZŠ Chalabalova a v Aquaparku Kohoutovice, pondělí až pátek od 7:30 do 16:30 (17:00) hodin. Děti mají každý týden k dispozici velkou klubovnu, hřiště, šatnu, sociální zařízení, stan 12 x 6 metrů s posezením, dále vyhrazené místo v krytém bazénu. Na bazénech probíhá 1x - 2x denně trénink plavání.

Kohoutovice tvoří krásné čisté lesy obory Holedná, které hojně využíváme pro odpočinek po obědě i hraní her. V Kohoutovicích je nejen krásná příroda, ale také čistý vzduch.

Cena 5900 Kč/týden

Přihlášky Kohoutovice

8.7. - 12.7.2024 - PŘIHLÁSIT

15.7. - 19.7.2024 - PŘIHLÁSIT

22.7. - 26.7.2024 - PŘIHLÁSIT

29.7. - 2.8.2024 - PŘIHLÁSIT

5.8. - 9.8.2024 - PŘIHLÁSIT

12.8. - 16.8.2024 - PŘIHLÁSIT

19.8. - 23.8.2024 - PŘIHLÁSIT

26.8. - 30.8.2024 - PŘIHLÁSIT

KRAVÍ HORA

Příměstský tábor má zázemí na sportovním hřišti u Sportovního areálu Technika Kraví hora, pondělí až pátek od 7:30 do 16:00 (17:00) hodin. Děti mají k dispozici hřiště, šatny, sociální zařízení, venkovní zastřešené posezení, dále vyhrazené místo v krytém bazénu. Na bazénech probíhá 1x - 2x denně trénink plavání.

Hřiště se zázemím je každý den vyhrazeno pro děti z našeho tábora.
Na Kraví hoře je rozlehlý park se sportovním využitím, kde s dětmi rádi hrajeme různé hry. 

Cena 5900 Kč/týden

Přihlášky Kraví hora

1.7. - 5.7.2024 - PŘIHLÁSIT

8.7. - 12.7.2024 - PŘIHLÁSIT

15.7. - 19.7.2024 - PŘIHLÁSIT

22.7. - 26.7.2024 - PŘIHLÁSIT

29.7. - 2.8.2024 - PŘIHLÁSIT

5.8. - 9.8.2024 - PŘIHLÁSIT

Jídelníček

Svačiny - léto 2024
Obědy - zveřejňujeme před začátkem každého turnusu

Nejčastější dotazy

Přijdou nějaké informace po přihlášení?
Po vyplnění přihlášky Vám obratem přijde email s potvrzením. Týden před táborem Vám pošleme podrobné organizační informace na email. Budou i ke stažení na těchto stránkách.

Do kdy poslat platbu za tábor?
Po vyplnění přihlášky Vám přijde email s údaji k platbě. Platbu prosím pošlete podle pokynů v emailu. Nejpozději 30 dnů před začátkem tábora.

Jak probíhá platba?
Součástí emailu s potvrzením přihlášky jsou i pokyny k platbě. Zaplatit je možné převodem na účet, nebo přes fakturu zaměstnavateli.

Jak získám doklad pro zdravotní pojišťovnu?
Příjmové doklady posíláme elektronicky. Prosím napište si o ně na email info@plaveckaskolabrno.cz.

Co dítě potřebuje s sebou na příměstský tábor?
Vše Vám napíšeme emailem nejpozději týden před táborem. Nebo jsou tyto informace zveřejněny před táborem na našich stránkách.

Mohou na tábor děti s potravinovými alergiemi?
Ano mohou. Vždy je potřeba se dopředu domluvit, zdali je v našich možnostech stravu zajistit. Stravu vegetariánskou, dále i bez vajec, sóji, ořechů, lepku a dalších častých součástí jídel bohužel zajistit nedokážeme. Dítě pak může mít vlastní stravu z domova, kterou mu rádi ohřejeme a naservírujeme. 

Kolik dětí je celkem na táboře a v kolika skupinách?
Na táborech v Kohoutovicích i na Kraví hoře je přibližně sedmdesát dětí. Děti jsou rozdělené do skupinek podle pokročilosti. Na jednoho instruktora připadá přibližně sedm dětí.

Mohou být ve skupině sourozenci (kamarádi) jeden plavec a druhý neplavec?
Po domluvě ano, ale pokud je mezi nimi velký rozdíl v plavání, tak doporučujeme rozdělení podle plaveckých dovedností do různých skupin. Plavec se u neplavců bude nudit a nic se nenaučí a neplavec se u plavců na velkém bazénu bude bát.

Kde jsou ztráty a nálezy?
Všechny věci, které najdeme jsou k dispozici vždy po ukončení tábora nebo ráno při příchodu dítěte. Po táborech jsou pak uloženy v kanceláři Plavecké školy Brno na Libušině třídě 2 po dobu jednoho měsíce. 

Může se dítě účastnit jen některých dnů tábora?
Ano, je to možné. Tábor je ale potřeba mít uhrazený celý. 

Co si dítě z tábora odnese?
Zdokonalí se v plavání, najde si nové kamarády, zažije nevšední program a příjemnou atmosféru.